Navigation close button

Vinăria Poiana anunță concurs pentru suplinirea postului vacant: Administrator ”Vinăria Poiana”

Ai finalizat studiile și ești încă în perioada de alegere/căutare a domeniului în care vrei să activezi? Ai un loc de muncă care nu îți oferă satisfacție și a devenit rutină? Vinăria Poiana vine cu o propunere către persoanele tinere și energice de a participa la concursul de suplinire a postului de administrator al vinăriei. La noi veți găsi o atmosferă constructivă și inovatoare de lucru și o echipă de specialiști de cel mai înalt nivel.

Descrierea postului:

Asigură activitatea recepției vinăriei;

Stabilește comunicarea cu clienții;

Întocmește actele necesare cazării, degustărilor de vin, excursiilor, etc.;

Comunică cu alți angajați ai companiei pentru a asigura satisfacția clientului;

Este responsabil de calitatea serviciilor de informare, rezervare și cazare oferite clienților vinăriei;

Deține capacități de rezolvare eficientă a problemelor care ar putea apărea pe parcursul desfășurării activității;

Capacități de organizare a activității restaurantului, hotelului și a traseului turistic al Vinăriei Poiana.

Cerințe:

Calificare în domeniile: economie/turism/marketing;

Cunoaşterea tehnicilor de vânzare, cunoştințe de gestiune hotelieră;

Cunoștințe bune de operare pe calculator;

Vorbitor fluent de limbă română, rusă și engleză;

Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;

Abilități de comunicare, spirit de echipă, spirit organizatoric;

Capacitatea de a lucra în condiții de stres, tact, disponibilitate.

Beneficii:

Salariu de bază plus bonusuri oferite în baza îndeplinirii obiectivelor stabilite;

Transport și hrană asigurată din contul angajatorului.

Mai multe informații despre companie puteți afla accesând linkul dat: www.vinariapoiana.md

Persoanele motivate să aplice pentru postul vacant de Administrator la Vinăria Poiana, rugăm să transmită CV Europass la adresa de mail: vinariapoiana@gmail.com, până la data de 15 februarie 2018.

Pachetul salarial se va discuta în cadrul interviului. Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *